Prezentuję Państwu kilka wybranych projektów, które ostatnio zrealizowałem. Ze względu na to, że niektóre rozwiązania mogą być przedmiotem zgłoszenia patentowego lub będą / są komercjalizowane - opisy są ogólne. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu.

 

Syntezator mowy dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Projekt jest specjalnie przystosowanym tabletem z autorskim oprogramowaniem, pozwalającym osobom niepełnosprawnym ruchowo na komunikację ze światem. Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania wypowiedzi na podstawie zestawu symboli, wybranych przez użytkownika.

View project
Sygnet elektroniczny

Projekt, który wykonałem w 2014 r., będąc jeszcze w szkole średniej. Przy pomocy tego elektronicznego pierścienia, wykonując różne gesty, można zdalnie sterować praktycznie wszystkimi urządzeniami elektronicznymi w domu, samochodzie i innych miejscach.

View project
Projekt urządzenia przemysłowego

Projekt ma na celu opracowanie urządzenia opartego na metodach m.in. sztucznej inteligencji do zwiększenia produktywności przedsiębiorstwa, korzystającego z zespołów silników elektrycznych.

View project
Rękawica wspomagająca komunikację

Projekt, który wykonałem w 2013 roku, będąc jeszcze w szkole średniej. Rękawica powstała z myślą o osobach niemówiących. Jest to gadająca rękawica - gdy ją założymy, nasza ręka będzie mogła przemówić. Aby to nastąpiło, wykonujemy specjalne gesty palcami, rozpoznawane na podstawie danych z akcelerometrów i żyroskopów.

View project